• آدرس: آهن مکان - فاز 3 شرقی پلاک 556

در اینجا هر آنچه میخواهید در مورد برش لیزر آهن را بدانید توضیح داده ایم. همچنین می توانید در ادامه نمونه کارهای برش لیزر آهن را نیز مشاهده کنید.

آشنایی با برش لیزر آهن

در مجموعه ماهان لیزر انواع خدمات برش لیزر آهن از ضخامت ۰.۵ میلی متر تا ۱۲ میلی متر ارائه می شود. شما می توانید انوع طرح برش لیزر آهن را برای ما ارسال کنید و یا در صورت نیاز توسط ما طراحی شود و سپس برای برشکاری لیزر اقدام شود.

برش لیزر آهن بر روی انواع ورق آهن صورت می گیرد: برش لیزر ورق سیاه، برش لیزر ورق آهن روغنی، برش لیزر ورق آهنی اسید شور، برش لیزر ورق آهن سفید و …

ابعادی که ما می توانیم برش لیزر برای آهن انجام دهیم تا ابعاد ۱.۵ در ۳ متر برای هر شیت ورق آهن می باشد. دقت برش لیزری آهن تا ۰.۱ میلی متر می باشد و شما می توانید انواع طرح برش لیزر آهن را برای برشکاری لیزر انتخاب کنید.

تکنولوژی لیزر آهن به گونه ای است که برشکاری ورق آهن، بسیار با کیفیت و با دقت بسیار زیاد انجام می شود و هیچ گونه پلیسه یا ذوب شدگی در محل برش آهن وجود ندارد.

در عکس زیر می توانید این کیفیت برش آهن را برای ضخامت های مختلف مشاهده نمایید.

برش لیزر آهن

محصولاتی که با برش لیزر آهن می توانید تولید کنید:

همان طور که گفته شد، برش لیزر آهن از ضخامت ورق آهن ۰.۵ میلی متر تا ۱۲ میلی متر امکان پذیر است، بنابراین شما می توانید انواع طیف محصولات را با برش لیزر تولید کنید. برخی از محصولاتی که می تونید با برش لیزر تولید کنید:

  • برش لیزر قطعه صنعتی

  • برش لیزر درب حیاط

  • برش لیزر درب پارکینگ و برش لیزری در آهنی

  • برش لیزر آهن برای نمای ساختمان

  • برش لیزر قطعه دکوری

  • برش لیزر آسانسور

  • برش لیزر قطعات

  • برش لیزر آهن برای لوازم خانگی

  • و …

مزیت برش لیزر آهن نسبت به برش CNC و برش پلاسما آهن

از آنجا که تکنولوژی به کار رفته در برش لیزری، نور لیزر می باشد در نتیجه کیفیت برشکاری آهن و همچنین دقت و سرعت برش از انواع دیگر برشکاری آهن بالاتر است.

در برش سی ان سی آهن با استفاده از گاز اکسیژن و احتراق گاز، برش صورت می گیرد. در این نوع برش آهن، هم زمان برشکاری آهن طولانی تر می شود و هم کیفیت برش آهن بسیار پایین بوده و در محل برشکاری، پلیسه آهن و مذاب بسیار زیادی مشاهده می شود.

برش آهن با پلاسما نیز مانند برش CNC آهن دارای معایب سرعت کم و کیفیت برش آهن پایینی است. کاربرد اصلی این نوع برش ها بیشتر برای ورق آهن با ضخامت های بالاتر از ۱۵ میلیمتر می باشد.

برش لیزر و برش CNC

قیمت برش لیزر آهن

مبنای قیمت برش آهن با لیزر، مقدار طول برش لیزر و ضخامت ورق آهن می باشد. ما بر اساس طرح برش لیزر شما میزان برشی که نرم افزار تعیین می کند را به شما اعلام می کنیم.

قیمت برش لیزر آهن در مجموعه ماهان لیزر در کنار کیفیت برش لیزر عالی و تحویل به موقع سفارش خدمات برش، بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.

جهت اطلاع از قیمت ها می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت ماهان لیزر درج شده تماس بگیرید.

 

مراحل سفارش خدمات برش لیزر آهن در مجموعه ماهان لیزر

شما می توانید از دو طریق حضوری و یا آنلاین سفارش خدمات برش لیزر خود را انجام دهید.

سفارش خدمات برش لیزر آنلاین در ۴ مرحله و در کمترین زمان صورت می پذیرد:

۱- طراحی: اگر طرح برش لیزر آهن را دارید می توانید از طریق سایت و یا واتس اپ، طرح برش خود را برای ما ارسال کنید. همچنین در صورت نداشتن طرح، می توانید با مشاورین طراحی ما تماس بگیرید تا طرح مد نظر شما در کمترین زمان طراحی گردد.

۲- تایید طرح برش: جهت انجام برش لیزر، قبل از برشکاری لازم است تا شما کلیه جزییات طرح خود را تایید نمایید تا در مرحله بعد برش لیزر صورت گیرد.

۳- انجام برش لیزر آهن: برشکاری لیزر آهن در کمترین زمان انجام می شود.

۴- ارسال سفارش: محصول نهایی برش خورده برای شما ارسال می گردد.

 

جهت سفارش حضوری برش لیزر آهن می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت ماهان لیزر تماس بگیرید و با هماهنگی قبلی برای سفارش برش لیزر آهن اقدام کنید.

نمونه کارهای برش لیزر آهن

برش لیزر قطعه صنعتی
برش لیزر تابلوسازی
برشکاری لیزر
برش لیزر آهن تراس
برش لیزر درب پارکینگ و در حیاط آهنی
برش لیزر ورق آهن