• آدرس: آهن مکان - فاز 3 شرقی پلاک 556

درباره ماماهان لیزر ارائه دهنده خدمات برش لیزر

مجموعه ماهان لیزر با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه فایبر لیزر، امکان برش لیزر را برای ورق های مختلف تا ابعاد 1.5 در 3 متر، بر روی هر متریالی را ارائه می دهد.

هدف اصلی ماهان لیزر ارائه خدمات برش لیزر:

  • با کیفیت برش لیزر بسیار عالی
  • دقت بالای برش
  • تحویل به موقع سفارش
  • و از همه مهمتر قیمت مناسب

ارزش ها

ماهان لیزر ارزش های سازمانی خود را بر اساس احترام به مشتری، توجه به نیازهای مشتری، راحتی در سفارش خدمات برش لیزر و بهبود مستمر را سر لوحه کار خود قرار داده است.

در کنار این ارزش های مهم، بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از پرسنل مجرب باعث گردیده است تا بتوانیم رضایت مشتریان را به نحو احسن کسب نماییم. و برای بهبود رضایت بیشتر مشتریان تمام تلاش خود را به کار گیریم.

چشم انداز

ماهان لیزر در فاز اول با راه اندازی دستگاه فایبر لیزر می کوشد تا زمینه را برای ارائه دیگر خدمات از جمله: پرس بریک، تراشکاری CNC، ماشین سازی، خم و برش، نورد لوله، سی ان سی و پلاسما و … را در مجموعه ای بزرگ فرآهم آورد.

ماموریت

ماموریت اصلی ماهان لیزر ارئه خدمات تخصصی برش لیزر برای صنایع مختلف و تولیدکنندگان گرامی است تا قدمی هر چند کوچک اما هدفمند برای ارتقا تولید و ساخت قطعات و محصولات ساخت ایران برداشته شود.

امید است تا با رسیدن به این اهداف، مجموعه ماهان لیزر همواره در کنار مشتریان به خدمت رسانی و پیشرفت روز افزون بپردازد.

مجوزها

ماهان لیزر با دارا بودن مجوز حفاظت در برابر اشعه از سازمان انرژی اتمی، تمامی استاندارد های لازم جهت برش لیزر را طبق دستورالعمل ها اجرا می کند تا علاوه بر ارائه خدمات بهتر، فضای کاری نیز در بهترین وضعیت برای پرسنل قرار گیرد.

تماس بگیرید